Aktívne-domy.sk

Články

Domy na kľúč

Domy na kľúč od profesionálov, 20 ročné skúsenosti, 10 ročná záruka, komplexné služby od projektu domu, cez výstavbu až po kolaudáciu stavby vrátane financovania.
Domy na kľúč

Rodinný dom AKTIV 2020 - ocenenie - TOP DŮM 2012

Rodinný dom - AKTIV 2020, dom tretieho tisícročia, získal prestížne ocenenie TOP DŮM 2012 od časopisu Dům & Zahrada, čo ukazuje na vysoké architektonické a technické kompetencie architektov z našej spoločnosti a potvrdzuje úlohu lídra v projektovaní rodinných domov v SR a ČR.
Rodinný dom AKTIV 2020 - ocenenie - TOP DŮM 2012

Aktívne domy - MECON, s.r.o.

Aktívne domy môžeme bez akýchkoľvek pochybností nazvať domami budúcnosti. Pri neustálom raste cien za energie a vlastne cien všeobecne, byť "sebestačný", so svojím vlastným bývaním je snom všetkých ľudí. Vo vyspelých ekonomikách je aktívny dom úplne bežná záležitosť a bežný občania na výstavbu takýchto domov poberajú rôzne druhy dotácií. Minimalizovaná závislosť je jednoznačný dôvod prečo sa rozhodnúť pre výstavbu takéhoto domu.
Aktívne domy - MECON, s.r.o.

Stavebné pozemky pre rodinné domy

Stavebné pozemky pre rodinné domy - ponuka vyhľadávaných stavebných pozemkov z atraktívnych lokalít na území celého Slovenska. Vyberte si stavebné pozemky podľa svojich predstáv.
Stavebné pozemky pre rodinné domy

Čím sú aktívne domy aktívne ?

Naše aktívne rodinné domy sa správajú aktívne vďaka inteligentnému systému riadenia, ktorý kontroluje a plne automaticky riadi kúrenie, chladenie, výmenu čerstvého vzduchu, osvetlenie, kamerový a zabezpečovací systém, spúšťanie a zdvíhanie žalúzií podľa potreby denného osvetlenia.
Čím sú aktívne domy aktívne ?

Projekty aktívnych domov

NOVINKA